.

BCCDP GPS Куче Tracker е GPS Милениче Tracker EAL-Време Куче Locater Локација Активност Tracker за Кучиња со Неограничени Спектар на Активност се Следи Лесен Водоотпорен Куче Пронаоѓач

BCCDP GPS Куче Tracker е GPS Милениче Tracker EAL-Време Куче Locater Локација Активност Tracker за Кучиња со

DEN 2135.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

☀ ЕЛЕКТРОНСКИ ОГРАДА : Smart предупредување е повеќе самодоверба, миленичиња патување дострел е поставен на мобилен СТАН, откако пет излегува од собата област, сопственикот веднаш ќе аларм за да ве потсети на сопственикот (Se Tracker треба да се симнат, за SIM картичката треба да биде активиран за неколку сообраќај и функции на повик). ☀ РЕАЛНО ВРЕМЕ ПОЗИЦИОНИРАЊЕ : историски траекторијата следење, една рака држи на домашно милениче местоположба, Beidou+GPS+wifi+базна станица повеќе позиционирање, историски траекторија, електронски ограда. ☀ IP67 ВОДООТПОРЕН, RAINPROOF И DUSTPROOF : со длабоко водоотпорен способност, кучиња не мора да се грижите за дожд и времето на отворено. ☀ ПОГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ на БАТЕРИЈАТА : ниско ниво на батеријата алармот, вашиот мобилен телефон СТАН ќе се прикаже на батеријата процент во реално време, ќе се потсетат за полнење со текот на времето, брзо полнење слаба батерија аларм. ☀ ЗАБЕЛЕШКА : Производот е во зависност од 2 G покриеност.Ве молиме да се осигурате дека имате 2 G покриеност на вашата област пред да ги купите.Опис на производот Како паметен пет јака, својата најмоќните способност лежи во нејзиното позиционирање и наоѓање на функција, која може да се реализира GPS сателитско позиционирање, базна станица за позиционирање, W-С позиционирање, 3 D акцелерација методите за позиционирање, вкупно четири методи на позиционирање.параметар : GPS чувствителност : (-165 DB) GPS, точност : 5-15 МИЛИОНИ wif на точноста : 20-50 МЕТРИ LBS на точноста : 1000 M зависи од локацијата покривање на сигналот кула Default mode (основен режим : испратите еднаш еден час, режим за 5-7 дена Стандарден режим : Испратите еднаш во 30 минути, режим за 3-5 дена Екстремна брзина на владата : испратите еднаш минута, режим за 2-3 дена Работи видливост : 20°C до +55°C Батерија : Полимер 400 m Ah.GSM фреквенција : Не се достапни во земји без 2 G мрежи.Материјал : ABS+ПВЦ Производ големина : 34.5*64* 15.5 мм Јака големина : 69*2.5 CM Пакување : кабел, упатство, јака, инсталација шрафцигер, резервни завртка, локатор Карактеристики : (1) Повеќе позиционирање : Wifi+GPS+LBS мулти-режим на позиционирање. (2) Поддршка a-gps : 35 секунди на ладно започнете позиционирање (3)Далечински мониторинг : мешање-слободен режим, принудени поврзување на семејството броеви, следење на околината (4) Гласовен повик : Можете да се јавите на куче од далечина преку стан, и се јавите на куче назад до вашиот страна (5) Историски траекторијата : query водење траекторија во рок од три месеци во секое време, насекаде. (6) Чекор пребројување на гласовите.

Главните својства