.

CQYD 1016511 ВРТЕЖИ во минута РЕВ Граничник за 1992-1996 Клуб Автомобили ДС Гас Голф Количка FE290 FE350

CQYD 1016511 ВРТЕЖИ во минута РЕВ Граничник за 1992-1996 Клуб Автомобили ДС Гас Голф Количка FE290 FE350

DEN 1312.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одговара За 1992-1996 Клуб Автомобили Гас DS / RPM Рев Граничник - Клуб Автомобили Гас Голф Коли / DS Модели ( 1992 преку 1996 ) / Моторот Модели FE290 или FE350 ( Контра - стрелките на часовникот за Ротација ).Го заменува ОЕМ Дел# 1016511. Ве молиме бидете сигурни дека дел број натпревари дел се на местото.Професионалната инсталација во препорачува (Без настава се вклучени).Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.Fitment: 1992-1996 Клуб Автомобили Гас ДС ЗАБЕЛЕШКА: Мотор Модели :FE290 ,FE350, со стрелките на часовникот ротација. -Ве молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото. -Ве молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии, бидете сигурни дека фото покажа дека е иста како што сака. -Професионална инсталација во препорачува (Без настава се вклучени).Пакет се Вклучени : 1 X ВРТЕЖИ во минута РЕВ Граничник(како што е прикажано на сликата).

Главните својства