.

Крава Bunny Шапка Уво Движат Скокање Шапка Смешно Кадифен Животинско Крави Зајакот Шапка Партија Cosplay Божиќ Одмор Капи за Деца Возрасни

Крава Bunny Шапка Уво Движат Скокање Шапка Смешно Кадифен Животинско Крави Зајакот Шапка Партија Cosplay Божиќ

DEN 323.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

КАПИ СО ПОМЕСТУВАЊЕ УШИ : Двете шепи на крава капи се опремени со воздушни перници, и ушите на страната на шепи ќе биде укината кога се притиснати, која е многу погодна за забава слика.KAWAII КАДИФЕН : Го носи искуство на гости отсекогаш бил нашиот основно извршување.Мекото вештачки велур дизајн е како бебе, допрете.СТИЛ на дизајн : Различни од bunny шапка, кравата шапка има црна и бела изглед, слатки газирани рогови, и единствена земја стил кој го прави повеќе атрактивни.ШИРОКО се КОРИСТИ : Вие не треба да чекате додека празник да се облекуваат, дури и во секојдневниот живот, кои се совршено симпатична ако се носат смешни крава шапка.ЗАБАВА ПОДАРОК : Вие не може да го даде за девојки или деца, ќе станат луди капа на ден за деца.Име : Деца' Костим Капи Стил : Смешни крава шапка со поместување уши Материјал : Надворешниот материјал-висока-квалитет кратка кадифен, поставата е високо-квалитетни единствено еднострана сомот Големина : 23.6*11.8 во Боја : црна и бела Пакет вклучува : крава шапка*1 Применливи прилики : секојдневно носење, празнична екранот, семеен собир на партијата ноќта на Вештерките, Божиќ, фенси облека партија.

Главните својства