.

Мејн Chaga Чај Кеси, Диви Собрани & Пестициди Слободни, 25 Кајгана-Слободен Торби, Не се Увезуваат Chaga, САД Мејн & Канадски Расте

Мејн Chaga Чај Кеси, Диви Собрани & Пестициди Слободни, 25 Кајгана-Слободен Торби, Не се Увезуваат Chaga, САД

DEN 432.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кофеин-Бесплатно, Без Адитиви, Чиста & Едноставна.Суровини Chaga, Не Извадок,Се Одгледува,Или Увезуваат.Кајгана-Бесплатен Чај Кеси.Како жена-сопственост, мала компанија со здравствено-остроумниот сопственици, ние само го продаваат она што ние самите ќе се консумираат.Нашиот чај кеси (кајгана-бесплатно) нудат брз и едноставен метод да се стрмни chaga чај.Никогаш не се увезени chaga, ние одржливо жетвата нашите chaga длабоко во приштина шуми на Мејн и нашите соседни шуми на Њу Бранзвик,Канада.Уживајте во оваа чиста производ директно од природата.

Главните својства