.

Достоен Промо NCAA Охајо, Држава Buckeyes Патување Калај Свеќа со Дрво Фитил, Лен Мирис, 5.8-Унца, Сива

Достоен Промо NCAA Охајо, Држава Buckeyes Патување Калај Свеќа со Дрво Фитил, Лен Мирис, 5.8-Унца, Сива

DEN 346.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ncaa Охајо, држава Buckeyes патување калај свеќа (5.8 мл).Патување големина на миризлива свеќа во круг калај со калај капак.Карактеристики патентирана, тивко гуши дрво фитил.Сите природни соја восок направен од сојата е Еко-пријателски и природно biodegradable. 20+ hr Горат време.Рака истури во мали серии.Подароци за мажите и жените.Направен во САД.Официјално лиценцирани производ.

Главните својства