.

Жените Симпатична Мачка Уво Зимска Шапка

Жените Симпатична Мачка Уво Зимска Шапка

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Рака Мие Само.Симпатична Мачка Уво Топло Beanies Шапка.Ние Додадете некои Филер во мачка уши за да го направите да изгледа повеќе Стереоскопски.Слатки и Меки,Убави Подароци за Вашето Семејство и Пријатели.Акрилик Поврзана Beanie Шапка.Ве МОЛИМЕ да НАПРАВИТЕ НАРАЧКА ОД "Choies Облека ",ИНАКУ НИЕ НЕ ГО ОБЕЗБЕДИ КВАЛИТЕТОТ на ПРОИЗВОДОТ.Направена од Акрилик.БОЈА : Црна МАТЕРИЈАЛ : Акрилик Големина се Достапни : available : Една големина : Должина : 24cm/9.4 во,Ширина : 22cm/8.7 во Главата Дебелина : 57-62cm/22.4-24.4 во Растеглив Материјал.Рака мие ладно.

Главните својства