.

2022 Мексико Ѕидниот Календар со Светол Ден, 12 x 12 Инчи, Убава Дестинација за Патување шпански

2022 Мексико Ѕидниот Календар со Светол Ден, 12 x 12 Инчи, Убава Дестинација за Патување шпански

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Останете Организирани : 2022 Мексико Календар!Народот на Мексико има премногу природни и вештачки убавина за сопствено добро.За да се ублажи нив, ние сме донесе некои од тоа за вас!Се надеваме дека ќе уживате во оваа година долго патување низ местата што се восхитувам најмногу во Соединетите Мексикански Држави во нашата убава патување календар.Висок Квалитет : 2022 Мексиканската Calendar - Големина Затворени : 12 x 12 Инчи.Отвори : 12 x 24 Инчи.Не крварат преку! 13 Целосна Слики во Боја во Светот Патување Календар!Сите фотографии се рака избрани од широк спектар на фотографи од Мексико Сити да Monterrey и повеќе!Без компромиси се направени на квалитетот на сликата или содржина во нашата дестинација календар.Разноврсна : класичен плоштадот календар е идеален за создавање на сопствен се погледне во бањи, дневни соби, спални соби, дома кујни, вашата канцеларија, на вашето биро, гаража, класа соба во училиштето, па дури и вашиот таа-фрли или човек пештера, ден или бар!Овој календар се извршува од септември 2021 преку декември 2022 обезбедување на четири дополнителни месеци за планирање. (Септември 2021 -декември 2021 е во поглед на изгледот.).Дизајни : Светол Ден нуди planners и календари за ѕидови, клупи, и фрижидери!Тони Дизајни : Мачки, мачиња, кучиња, и puppies на сите раси!Убави Национални паркови, градови и држави, коњи, дивиот живот, природа фотографија и многу повеќе!.Совршен Подарок : Божиќ, тајната на дедо мраз, белиот слон канцеларија лице или семејство размена, свој колега, пријатели, birthday (роденден), годишнини или убав внимателен изненадување.Идеален за некој кој е тешко да се купи за, и е одлична во последната минута присутни идеја.

Главните својства