.

НАПРАВИ АМЕРИКА ЕМО ПОВТОРНО Смешно Goth НИ Подарок Идеја T-Shirt

НАПРАВИ АМЕРИКА ЕМО ПОВТОРНО Смешно Goth НИ Подарок Идеја T-Shirt

DEN 571.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Популарни забава Направи америка емо повторно дизајн.Најдобрите смешни подарок за мажи, жени или деца ќе го сакам како пријател, мама, баба, сопруга, тато, тато, семејството, девојка, дедо, ко-работник, сестра, сопруг.Пар со украси, костим, знаме, облека,.Во потрага по кул за возрасни, деца, момче или девојка присутна за него или за неа?Овој сарказам цитат замолчени велејќи дека е една симпатична подарок за било кој празник како Денот на Независноста, Ден на Мајката, Божиќ, ноќта на Вештерките, пензионирање, Дипломирањето, Ветеран на Ден, Меморијалниот Ден.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Кул уметнички дела со велејќи : "Направи америка емо повторно" е совршен подарок или подарок за било мажи или жени сакате да изненади.Купи дизајн сега!.

Главните својства