.

Мачка Cosplay Костим Маче Опашка Уши Јака Шепи Ракавици Аниме Готски Сет

Мачка Cosplay Костим Маче Опашка Уши Јака Шепи Ракавици Аниме Готски Сет

DEN 455.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Drawstring затворање.Рака Мие Само.Око-фаќање : Кога мора да оди на neko cosplay, аниме cosplay, или готски партија, мачка костим дефинитивно направи да се преден план на вниманието на јавноста.Лесно да се носат : мачка опашка и уши во собата е лесен, универзална-фитинг дизајн и лесно да се носат кои вклучуваат 1 пар на Мачка Шепа Fingerless Ракавици, 1 пар на Уво Hairclip и ѕвоното на секоја страна, 1 x Лак Вратоврска, 1 x Мачка Опашка со бел.Соодветна големина : Една големина одговара на повеќето луѓе, погоден за деца и возрасни.Различни прилики : мора да има за да биде сјајот фенси мачка за вечер Партија, carnivals, пантомимичари, Mardi Gras, cosplay, ноќни клубови, модни ревии, Денот на Вљубените, Housewarming, Четврти јули, церемонијата, Велигден, итн.Најдобар избор на подарок : тоа ќе биде убав и kawaii избор како подарок за љубителите на Денот на Вљубените, или вашите деца за неговиот Божиќ ноќ на Вештерките Партија, Аниме Cosplay, neko cosplay, трик или лекување и така натаму.UWANTME Мачка Cosplay Фенси Костим дојде со сигурна материјал и тоа е мека да се носат за долгорочна,удобно доволно.Да си изгледаат прекрасно во партијата и одличен избор за исполнување на некои страшни момци.Толку слатки и меки.Пакет Се Вклучени : . 1 пар на fingerless мачка шепа ракавици. 1 пар на мачка уши headband и ѕвоното на секоја страна. 1 x bowtie. 1 x мачка опашка со бел.Ако сте во маче игра ова е голема прифатлива сет.Јака е симпатична и врски како на лента.Опашката иглички лесно врз гаќи.Ракавици се и за деца и за возрасни.Ушите се супер симпатична изгледот и звукот на камбаните додадете за забава.Додавање на Забава во Различни Повод : ноќта на Вештерките,божиќ,мачка/kitty cosplay партија,clubwear додаток,ноќни клубови, модни ревии, тим фаза на изведба,carnivals, пантомимичари, Mardi Gras, дружење,валентин дена,церемонијата, Велигден, итн.

Главните својства