.

JASAMBAC Ветер Јакни за Жените Водоотпорен Долго Дожд Палта со Аспиратор Ровот Палта Активна Надворешна Windbreaker

JASAMBAC Ветер Јакни за Жените Водоотпорен Долго Дожд Палта со Аспиратор Ровот Палта Активна Надворешна Windbreaker

DEN 1055.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е, исто така, преносни и лесно да се свитка, и зема многу малку простор во ранец или во еден куфер.Големината е прирачник за мерење , бидејќи на различни мерни методи за секој човек, не може да биде грешки 1-2cm. Ако имате било каков проблем или прашање во врска со нашата ровот палто за жени, ве молиме да бидат слободни да контакт.Патент затворање.Рака Мие Само.Брзо сушење кога тоа е лесен дожд или снег и ветер.Jasambac Жените Дожд Јакна Водоотпорен Маскирани Мантил Лесни Ровот Палта Активна Надворешна Windbreaker ФУНКЦИЈА : Windproof и водоотпорен јакна / дожд јакна Пред џебови Долг ракав Windproof худ Прилагодливи drawstring половината Патент на предната страна Класичен шарени обвивка внатре СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : 95% Polyster, 5% Spandex Стил : Случајни Мода Дожд Јакна за Жените Ракав Тип : Долг ракав Шема : Обична Затворање Тип : Патент & копчето пред мантил Големина : XS / S / M / L / XL / XXL Бои : Црна, Војска Зелена, Морнарица, Сива, Жолта Стил : Краток стил, долг стил на Сезони : Пролет, Лето, Есен, Зима Повод : Пешачење, качување, патуваат, кампување, риболов, велосипедизам, игралишта спортски или со секојдневно носење Натпревар Совет : за Натпревар и со шорцеви, leggings, фармерки, лабава панталони Облека Нега : Рачно перење/Машина за миење ладно, Висат Сува, не кајгана да се заштити водоотпорен материјал перформанси ТОПЛО СОВЕТИ : 1. Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата во нашата pics пред да купите. 【ГОЛЕМИНА】S(4~6) M(8~10) L(12~14) XL(16~18)2 XL(20~22) Облека, Нега : Рачно перење/Машина за миење ладно, Висат Сува, не кајгана со цел да се заштити водоотпорен материјал перформанси.Поврзан со наредени хауба, пред zip затворање, странични џебови,ракави за да се спречи вода ingress, многу стилски и практично, може да се носат како секојдневно повик за грб.Jasambac услуги на клиентите тим ќе ви одговори во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ NOTE : Ние не препорачуваме носи тоа во поројниот дожд, но за слаб дожд или drizzle, тоа ќе ти ги суви. 【ПОВОД】совршен маскирани дожд јакна за пешачење, качување, патување, кампување, риболов, велосипедизам, игралишта спортски. 【ДНЕВНА СВЕТЛИНА ЈАКНА】Drawstring тенок дизајн може да се вклопи во вашиот половината, прилагодливи ракави спречи протекување и блок drafts (недовршени). 【ВОДООТПОРЕН ДОЖД ЈАКНА】Ова е лесен дожд палто дека е водоотпорен, windproof, сонце-доказ, комарец-доказ. 【ПРОЛЕТ ПАДНЕ ЈАКНА】Овој мулти-сезона мора да има дожд јакна е лесен, целосна наредени, и водоотпорен со мазни мат финиш.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 95% Полиестер, 5% Spandex; Надеж : 98% Полиестер, 2% Viscose.

Главните својства