.

Танц на Пеле - Хавајски Hula - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите - Ликовната Уметност Печати 30in x 44in

Танц на Пеле - Хавајски Hula - Гроздобер Сепија Тон Фотографија од Алан Houghton в.1960-тите - Ликовната Уметност

DEN 1176.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Печатени на луксузен мазна Премиум Ликовната Уметност Мат Хартија.Светла Бела Мат Финиш - тешка категорија Хартија - 12 mils дебела (230 gsm) (АП).Архивскиот Квалитет Исчезнат Отпорни Пигментирани Бои.Печати Вкупната Големина : 30in X 44in.Сликата исто така достапни како Ликовна Уметност Отпечатоци на тешка категорија Мат Хартија, Премија Бамбус Влакна Хартија, Сатен Платно, Премија Washi Оризова Хартија, како и Природни Ткаенини (Свила, Органски Платно, и Коноп).Големина : 30 x 44 во Премиум Мат Хартија.

Главните својства