.

сина чипка ахат прстен 925 фунта сребрен прстен boho прстен изјава прстен овална сина чипка ахат прстен нежен прстен жените подарок прстен денот на благодарноста прст

сина чипка ахат прстен 925 фунта сребрен прстен boho прстен изјава прстен овална сина чипка ахат прстен нежен

DEN 784.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ SHOPMore информации : ✔ Ние работевме во оваа индустрија за 10 години. ✔ Ние работиме само за рачно изработени Накит, бидејќи тоа е уметност која доаѓа од срцето и да се поврзете со нас на луѓето.✔ Ние се направи било каков вид на накит, како што се : Ангажирање Прстен, Свадба Прстен, Персоналните и Фабрика Бенд Прстен, Pendant Ѓердан, Обетки и Сл.✔ Ние не правиме накит со страст и љубов.✔ Сите накит е 925 Печат✔ Нашиот Накит се направени од 925 Sterling Silver Прилагодување Опцијата✔ Над 50 други скапоцени камења достапни✔ Ние ги прифати сите видови сопствени цел✔ Сите видови на метални на располагање - контактирајте ме за да добиете повеќе details Shipping информации✔ Следење на број✔ Слободни Осигуреното & Safe Стандард Превозот✔ Препорачана / Изразат испорака - check our "превозот надградби" кога ќе checkout Thanks за посетата на нашата продавница.

Главните својства