.

SweatyRocks Жените Повик Краток Ракав Екипажот Вратот Основните Сечење на Врвот Т Кошули

SweatyRocks Жените Повик Краток Ракав Екипажот Вратот Основните Сечење на Врвот Т Кошули

DEN 143.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.Лесни ткаенини со некои се водат.Кратко Sleeve, околу Врат, Вратоврска Боја за Печатење, Сечење врвови.Исечете блузи, за жени, тинејџерски девојки; Секојдневен и симпатична кошула, совршен за летните.Ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината на табелата во последните сликата пред да нарачате.Печатење на секоја единица може да биде малку поинаков резултат на облека технологија.Sweaty Rocks Жените Повик Краток Ракав Екипажот Вратот Основните Сечење на Врвот Т Кошули.

Главните својства