.

Eyekepper Mens Гроздобер Читање Очила-5 Pack Црна Рамка Очила за Мажи Читање Очила Жени

Eyekepper Mens Гроздобер Читање Очила-5 Pack Црна Рамка Очила за Мажи Читање Очила Жени

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРОИЗВОДИ ДИМЕНЗИЈА-Рамка материјал : пластични, Леќа ширина : 2" (51mm), Рамка ширина : 5 5/16" (135mm), Леќа висина : 1 1/4" (32-милиметри), Рамка висина : 1 7/16" (37mm), Мост (DBL) : 1/2"(13mm), Храмот должина : 5 7/16" (138mm), Пролет зглоб : Да, Леќи : Aspheric, Главата големина : Тесен за да Медиум.EYEKEPPER ЧИТАЊЕ ОЧИЛА ОПТИЧКИ ПЕРФОРМАНСИ на ученик растојание(PD) е 59-63mm,отстапување за ученик од далечина(PD) помалку од 2mm,отстапување за сила помалку од 0.02,отстапување за леќи е хоризонтална линија помалку од 1mm.EYEKEPPER MENS ЧИТАЊЕ ОЧИЛА.Класичен облик рамки, изгледа добро на секое лице.Пролет-шарки храмови, помагаат очилата одговара на вашето лице.КВАЛИТЕТОТ РАМКА -Регистрирани Читање Очила и Eyewear,со Врвен квалитет пластична рамка,леќи и имаат пролет-натоварени шарки.Удобно Eyewear : рамката е удобен за носење и леќи светлина е многу добар.Покрај тоа, повик за дизајн на рамка ви држи изгледа професионален и модерен додека работат или читање.Погоден за различни лицето видови.Совршен подарок за вашите пријатели, родители, баби и дедовци и роднини.EYEKEPPER, бренд на професионален, достапен за читање очила.Добиете уникатно читање очила од EYEKEPPER и уживајте во читањето на видот бенефиции и стилски карактеристики.Eyekepper обезбеди удобно и фантастична вредност читање очила за мажите и жените.Одлична читатели и најдобри измамници е нашата цел.Погодно поставени на 5 читање очила.Имајте пар дома, канцеларија, во вашиот автомобил и вашиот омилен читање места.Подобро читање-Подобрување на квалитетот на животот и читање на сите видови на книги лесно.Објективот е јасно,тешко и носат-отпорни.на репродукција на боите е реален,поле на гледање не е искривена и јасна визија.Класичен рамка читање очила погоден за сите лицето форма.Погодно поставени на 5 читање очила.Имајте пар дома, канцеларија, во вашиот автомобил и вашиот омилен читање места.Подобро читање-Подобрување на квалитетот на животот и читање на сите видови на книги лесно.Објективот е јасно,тешко и носат-отпорни.на репродукција на боите е реален,поле на гледање не е искривена и јасна визија.Класичен рамка читање очила погоден за сите лицето форма.

Главните својства