.

Голем Кафеава Врамени Платно Ѕид Уметност Многу гроздобер сепија тон фотографии старомодни слики од 1940 година Дом Дневна Соба Декорација Печати на Врамени Платно

Голем Кафеава Врамени Платно Ѕид Уметност Многу гроздобер сепија тон фотографии старомодни слики од 1940 година

DEN 1255.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : ѕид уметност се однесува напредни Giclee печатење техника која користи супериорен исчезнат отпорни на мастила, на јасност и резолуцијата се исклучителни.Врамени ПЛАТНО ЅИД УМЕТНОСТ : Со убаво рачно изработени дрвена рамка во рустикален стил, со 1,5 инчи длабоки, на врамени слика е повеќе како галерија-одделение уметничките дела на вашиот ѕид.Рамка трајни и смали отпорни.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : Со куки и други додатоци, лесен и удобен за да се добие платно ѕид уметност за спална соба, дневна соба, кујна, канцеларија.СОВРШЕН ПОДАРОК : Совршен за Родендени, Годишници, Божиќ, Празник Сезона, денот на Благодарноста, или Јенки Swap подарок размена.Креативен подарок за семејство, роднини или пријатели, секој кој сака уметноста.БЕЗБЕДНО ПАКУВАЊЕ : Ѕид уметност се Спакувани во Кориснички Картонска Кутија.Ние ќе пак во добар начин, избегне оштетување во транзит.Може да можете да уживате во среќни искуство со нашиот производ.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Големина : Браун Врамени 24 x 36 инчи | Боја : Мулти 2.

Главните својства