.

Монтана Silversmiths Државата Наследство Став Западниот Појас Тока (60811)

Монтана Silversmiths Државата Наследство Став Западниот Појас Тока (60811)

DEN 1212.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјали : Месинг и никел плоча над солидна екипа легура.Гаранција : Став токи има 1 година ограничена гаранција за производство на дефекти.Нега : Можете да одржувате вашиот сребрен сјај со повремени ги на влажна крпа.НЕ користите хемиски или абразивни средства за чистење.Димензии : 2.25" W 3.5" H. Одговара : Стандард 1.5" појас зглобот.Го прослават вашиот држави наследство со овој Став појас тока.Мали, овална фрлија Став појас тока со полиран жица уреденост.Големи букви правописот нашите вашата држава се протега смело низ.Нашата екипа појас токи се киселина изми да додадете темно antiqued патина и рака buffed да го изнесам нагласува и детали.Стандард 1.5" појас зглобот.

Главните својства