.

Bluetooth Слушалки V5.0, Безжична Bluetooth Слушалка 24Hrs HD Повик,CVC8.0 Двоен Микрофон Поништување Бучава, Hands-Free Bluetooth Слушалка за Возење/Business/Канцеларија

Bluetooth Слушалки V5.0, Безжична Bluetooth Слушалка 24Hrs HD Повик,CVC8.0 Двоен Микрофон Поништување Бучава,

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

0】Обезбедува брз и стабилен систем со кој било IOS и Android паметни телефони, таблети, лаптопи, MP3 играчи од до 33' подалеку.【Dual-Микрофон Бучава Поништување & Јасен Звук】На безжичните слушалки се Комбинира 2 изградена-во HD микрофони и напредни CVC8.На eartip доаѓаат во 3 димензии(Мали, Средни и Големи) дека се согласува да облик на уво или за целиот ден стабилна одговара.Ви овозможува да уживаат во високиот квалитет на музика и јасно телефонски повици каде и да се. 【Слободно Агол & Удобно Носење】180° rotatable уво-кука и 270° флексибилни бум микрофон може да се прилагодат и да ги ротира се направи пријателска за да се вклопи во широк спектар на десно/лево уво форми.Ние нудиме 12-месечна гаранција ,Ако за било која причина не сте задоволни со вашиот производ или искуство, едноставно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа. 【Hands-Free Call & Исклучување на Функцијата】Брзо да го активирате Siri или Google Асистент да се направи раце и бесплатни разговори.Тежок е само 0. (Оваа функција не поддржува компјутери.

Главните својства

Bluetooth Version:
V 5.0 Weight