.

TYC 700113 Акура Замена Компресор Собрание

TYC 700113 Акура Замена Компресор Собрание

DEN 939.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .OE-да се спореди собрание заврши со моторни и вентилатор (велосипед) за да го снимите инсталација време и трошоци.Супериорен материјали и под-компоненти се обезбеди максимална сила и издржливост.Фан (тркала) е пре-балансирана со моторот за да се обезбеди совршена fitment и перформанси.Новата (не обновена), одредена апликација мотор обезбедува максимална термичка ефикасност.OE-да се спореди ожичување темперамент, не "pigtail' конектор.Секоја нова TYC компресор собранието е избалансиран и тестирани пред да замине на фабрика да се обезбеди соодветно и тивко функционалност.

Главните својства