.

Делфи CV10131 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

Делфи CV10131 Неактивен Воздушна Контрола Вентил

DEN 1329.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% OE Линија.Опфаќа голем апликација база.Делфи е оригинална опрема бренд кои се партнери со други производители за снабдување на делови за вашиот автомобил првично беше изграден со.Овој производ е во Делфи пакет, имајте на ум дека дел може да се произведени од страна на независна Делфи снабдувач.

Главните својства