.

Smallbatch Миленици Замрзнување-Сушени Турција Каснувања за Кучиња & Мачки, 7 оз, Направени во САД, Органски производи, Хумано Извори Месо, Единствен Извор на Протеини, Ми

Smallbatch Миленици Замрзнување-Сушени Турција Каснувања за Кучиња & Мачки, 7 оз, Направени во САД, Органски

DEN 2040.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Што повеќе би можеле да вашето куче сакате?Едноставно кажано, тие се случува да сакам!.Smallbatch е посветен на нудејќи квалитетна храна, која се усогласува со овие вредности.Каснувања со Бенефиции – Драстично подобрување на квалитетот на вашето куче е третира или храна со додавање на Smallbatch замрзнување-сушени каснувања во нивната исхрана.Сите состојки во секоја торба се посебно набавени да донесе вашето домашно милениче со највисок квалитет третираат/topper на располагање.Ние само партнер со локално набавени ranchers и фармерите кои го одржуваат транспарентен храна политики и дека се посветени на обезбедување на водство во одржливоста и земјиште рекреација.Сите месо се одговорно извори и берат.Нашиот фокус е да не биде најголемата храна за миленичиња компанија, но да се биде најдобар во она што ние го правиме.Може да се користи како третман, или Здрава Храна Topper – се Хранат нашите каснувања како лекување или да ја додадете во вашето домашно милениче тековната храна за вкусна и хранлива поттик.Ние ги користиме одговорно извори на месо, органски производи, како и високо-квалитетни, целина-храна додатоци.Без Житарки, Не Спојници, Без Компромис - Тоа е едноставен—ние веруваме во сурова исхрана начинот на кој природата се наменети.Нашата каса исклучително разновиден!.Начинот на кој храната е зголемен, одгледани и собрани игра клучна улога во не само на здравјето на нашите домашни миленици, но исто така и во здравјето на нашата планета.Тоа е начинот на кој ние го служи на нашите клиенти за 15+ години сме биле во бизнисот.Она што е во Торба? – Секоја торба содржи 7 оз на нашите замрзнување-сушени турција гризнувања.Инспириран од прекрасната локалните и одржливи извори околу нас, ние утврдено да се направи различни видови на суровини и храна за миленичиња.Ние го правиме сето тоа за да се осигура дека вашето домашно милениче ќе биде во можност да живеат најздравите и најсреќните животот е можно.Секој протеин опција е уникатен и има различни здрава и намерна состојки.

Главните својства