.

Minecraft Игра со карти, DJY41

Minecraft Игра со карти, DJY41

DEN 389.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чувајте градење на забавата со Minecraft Игра со карти.Рудникот, Занает или Резерва да се победи.Вклучува Ресурси, Занает, ТНТ, Creeper и Диви картички.Достигне игра точка гол прв и победи!.На Minecraft Картичка Играта им овозможува на играчите ре-креира сите акција, авантура и забава на хит 8-битен видео игра.Се справи картички и копаат подлабоко во светот на Minecraft каде што играчите имаат можност да рудникот, занает и резерви да победи на играта.

Главните својства