.

Разумен Делови Градина Veggie Цевчиња, Морска Сол, 23.5 оз.

Разумен Делови Градина Veggie Цевчиња, Морска Сол, 23.5 оз.

DEN 1075.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени со градина-одгледуваат компири и зеленчук.Не - ГМО.Глутен-слободни.Разумен Делови Морска Сол Градина Veggie Цевчиња имаат хрупкави криза и вкус-bud-извонредно привлечна вкус сакате во ужинка, но без сите вештачки вкусови и вештачки конзерванси, кои не.Нашите veggie цевчиња се направени со компири и зеленчук се одгледани во сонцето-распрсна градина, за veggie-полн оброк дека има 30% помалку масти од водечки бренд на чипс.* Со 38 криза-tastic цевчиња по служат, тие се совршени за задоволување на ужинка или да додадете малку криза на ручек.Нашите veggie цевчиња се убавата без генетски модифицирани состојки, имаат 0mg холестерол и транс масти 0g по порција, и тие се исто така и Сертифицирани Кошер и глутен-слободни.

Главните својства