.

weideer Еден Мотор Обратна Поларитетот Toggle Switch 6 Pin (ON)-Off-(НА) Автоматско Ресетирање Рокер Toggle Switch за DC Мотор Контрола со Водоотпорен Капа и Скокач Жици E-ДЕСЕТ-223-M-X

weideer Еден Мотор Обратна Поларитетот Toggle Switch 6 Pin (ON)-Off-(НА) Автоматско Ресетирање Рокер Toggle

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еден Мотор Обратна Поларитетот контрола за да се префрлате Switch.Оваа опција е еден Автоматско Ресетирање акција, Ресетирање се враќа за да го исклучите кога е пуштен на слобода.Pin Количина : 6 pin, Акција : Еден Lockless.Позиција : ON-Off-ON 3 позиција.Voltagex0.78x2.3(L*W*H).

Главните својства