.

SweatyRocks Жените Јака Половина Копчето Кратко Sleeve Шарени Сечење на Врвот на Маици

SweatyRocks Жените Јака Половина Копчето Кратко Sleeve Шарени Сечење на Врвот на Маици

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само.Функција : Јака, половина фуста, v деколте, шарени, краток ракав сечење на врвот.Материјал : Ткаенина е дише и удобно со некои се водат.Пред Цел : ве Молиме одберете ја вашата големина врз основа на мерењата како што е подолу.Повод : Погоден за лето, спорт, повик носат, секојдневно носење.Перење предлог : Рака мие ладно и висат сува.Големина на табела : S-Рамо : 14.2 инчен, Биста : 34.6 инчен, Должина : 16.1 инчен, Ракав Должина : 7.1 инчен, Манжетната : 11.8 инчен М-Рамо : 14.6 инчен, Биста : 36.2 инчен, Должина : 16.5 инчен, Ракав Должина : 7.5 инчен, Манжетната : 12.2 инчен L-Рамо : 15.0 инчен, Биста : 37.8 инчен, Должина : 16.9 инчен, Ракав Должина : 7.9 инчен, Манжетната : 12.6 инч.

Главните својства