.

Спа Headband – 6 Парчиња Лак За Коса Бенд Жените Лицето Шминка Главата Бенд Мека Корални Руно Главата Обвива Туш За Миење На Лицето

Спа Headband – 6 Парчиња Лак За Коса Бенд Жените Лицето Шминка Главата Бенд Мека Корални Руно Главата Обвива

DEN 1118.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

????Издржлив Материјал : спа headband е направен од мек корални руно материјал, кој е мека и меки, пријателски за кожата. ????Исклучителен Дизајн : На bowknot обликот на врвот на спа headband, вклучува шари, polka точка, леопард три стил, те прави вонредни слатка и симпатична. ????Добра еластичност : лак за коса бендот е на добра еластичност, може да се протегала до 12 инчи, лесно да се вклопи во вашиот шеф големина. ????Помалку Отпад : лак спа headbands се перат и еднократно, ултра абсорбента вода, лесно да се носат. ????Мултифункционален Употреба : Козметички headhand ќе биде поудобно додека за перење лицето, го прават спортот, играње јога или било кое време сакате да се одржи вашата коса.Големина (LW) : 60 x 8.5 cm/ 23.6 x 3.35 инчи.Боја : Мулти-обоени.Количина : 6 Парчиња.Прават косата бенд на вратот, се повлече додека косата е обложен.Се чисти со сапун или прашок за перење, машина за миење ефект е многу подобро, не користете облека ткаенини омекнувач.Поради рачни мерења на локации, може да има мала грешка во големина.

Главните својства