.

HOTLOOX Pleated Тенис Здолниште Жените Активно Работи Pleated Тенис Здолниште Голф Тренингот Спорт Pleated Атлетик Здолништа S-XXL

HOTLOOX Pleated Тенис Здолниште Жените Активно Работи Pleated Тенис Здолниште Голф Тренингот Спорт Pleated Атлетик

DEN 575.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тениските здолниште карактеристики обликувањето pleated, одлична за activewear и симпатична дизајн како повик носат за возрасни.Секоја Прилика : Активни здолниште е совршен избор за тенис, bedminton, тенис на маса, танц, сали за вежбање, трчање, фитнес, пешачење, тренингот, најгласен поборник, голф и било какви активности.Се Вклопи Во Стилот : Лабава.Дизајнот на двојно обложени шорцеви здолниште избегнува возење нагоре или pinching,го подобрува вашиот опсег на движење.Pleated Skort : Женска skorts со flowy pleated полите помогне да се подигне вашиот хип визуелно, го прави нозе повеќе директно и долго, испорача слабеење изглед.Пакет Содржина : 1 x Жените Шорцеви Здолниште.Функција : .Навремено-отпорни ткаенини,не се загрижени за брчките.Дише, меки, лесни, брзи сушење, пот-wicking и удобност материјал.Должина : Над Коленото.Дизајниран страна џеб е добро за безбедно чување на вашите лични припаѓа време на вежбање.Двоен слој стил на дизајн, го подобрува вашиот опсег на движење, секогаш чува удобен движат и престојуваат нагоре, дури и по долго тренингот.Висок корселе, рамни и еластична, прилагодливи и удобен за носење, секогаш чува удобен движат и престојуваат нагоре, дури и по долго вежбање.Над-the-коленото должина и тенки материјали се обезбеди да остане кул кога го прави спортот во пролет и лето.Таму е невидлив drawstring во половината за да се прилагоди на големината.Дизајниран страна џеб е добро за безбедно чување на вашите лични припаѓа време на вежбање.Нека можете да уживаат да вежба и да останат свежи и суви.Облека за Нега : Перење Максимална Температура Од 40°C.Ова Активно Skort е мора да има за секој активни жени, девојки.Внатрешниот шорцеви џеб нека ви навивам резервни топки под полите за практично складирање.Дизајнот на двојно обложени шорцеви здолниште избегнува возење нагоре или pinching,го подобрува вашиот опсег на движење.

Главните својства