.

Hurley Мажите е Една и Само Текстура Кратко Sleeve Копчето Нагоре

Hurley Мажите е Една и Само Текстура Кратко Sleeve Копчето Нагоре

DEN 756.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направени во САД или Увезуваат.Копче затворање.Машина За Миење.Копчето надолу јака со копчето на задната врата.Предиво-боја оксфорд. 90% полиестер/10% волна.Hurley е базиран на љубов на океанот и неговата постојана состојба на промени.Со длабоки корени во плажа култура, тие се сите за вклучување и позитивност.Брендот започна со идејата за олеснување на соништата на младите.Музиката и уметноста се заеднички теми што се донесе на сите нас заедно. - Кои се увезуваат.На Hurley еден и само на мажите кратко sleeve shirt е направен со чист памук за сите-ден удобност и трајни носат.

Главните својства