.

Hooshing 2 Пакет Cheerleading Пом Poms со Палка Рачка за Тимскиот Дух на Спортски Танц Навива Деца Возрасни

Hooshing 2 Пакет Cheerleading Пом Poms со Палка Рачка за Тимскиот Дух на Спортски Танц Навива Деца Возрасни

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Батон се Справи со : Овој вид на дизајн е лесно да се одржи.Материјал : Нашата cheerleading пом poms со бела рачка се направени од пластика.Лесен и еднократно.Пакет : 2 пакет(1 пар) 14" cheerleading пом poms.Одличен подарок за вашите деца или вашите бодри тимот член.Како подарок или награда, тие ќе бидат среќни да добијат.Примена : Нашата cheerleading пом poms се погодни за многу спортски активности, како што е кошарка, фудбал, тенис, безбол и така натаму.Или било какви други активности треба навива, како што се фестивалски активности, ноќта на Вештерките.Боја на располагање : Сребро, Злато, Сребро-Златна, Црвена, Сребрена-Црвена, Сина, Сребрена-Сина, Црвена Роза, се Зголеми Црвено-Сребрена, Зелена, Зелена-Сребро.Нашите cheerleading пом пом е во добар квалитет.Таму се справи со секоја пом пом, лесно да се одржи.И пом poms може да се компресирани, лесно да се носат.Боја на располагање : Сребро, Злато, Сребро-Златна, Црвена, Сребрена-Црвена, Сина, Сребрена-Сина, Црвена Роза, се Зголеми Црвено-Сребрена, Зелена, Зелена-Сребро.Пакет : 2 парчиња сет.Известување : Поради затворени транспорт, може да постојат некои мирис само по отворањето, кој нема да влијае на користењето.И мирис ќе исчезнат по неколку часа.

Главните својства