.

Фокс Мачка Уши Аниме Cosplay - Животинско Волкот Headwear, ноќта на Вештерките Headband ,Headpiece Костим Додатоци со Ѕвона

Фокс Мачка Уши Аниме Cosplay - Животинско Волкот Headwear, ноќта на Вештерките Headband ,Headpiece Костим Додатоци

DEN 1567.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Симпатична и убава дизајниран,да ви даде посебен искуство во партијата.Меки и удобни : Високо квалитетен материјал и против пролизгување на силиконски нозете,не боли вашата кожа и да се задржи удобно.Лесно да се носат : Уши се фиксирани на headband за лесна за носење.Доаѓаат со отстранлив јазол одговара на Возрасни & Деца.Повод : Идеален за ноќта на Вештерките, Божиќ, улога играат и други костимот партии.Најдобар подарок : Вашите пријатели и семејство ќе се многу среќни и благодарение ако тие добиваат оваа прекрасна amime уши како фестивал подароци.

Главните својства