.

Лесни Работи Ракавици, Флексибилни Зимски Ракавици за Возење и Секојдневна Употреба, екран осетлив на допир Тенка Ракавици за Мажи Жени, Ладно време Ракавици Облог

Лесни Работи Ракавици, Флексибилни Зимски Ракавици за Возење и Секојдневна Употреба, екран осетлив на допир

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Топло & Удобно] Овој лесни работи ракавици се изработени од високо квалитетен материјал (95% Полиестер, 5% Spandex), која не само што ќе се чувствуваат исклучително мека и мазна, но ги задржи вашите раце топли без гломазна. [Голема Флексибилност] Усвојување на единствени 3 D прилагоди и еластичен материјал, тенките ладното време ракавици лагер, може да се вклопи во вашата рака добро вклучувајќи го и област на прстите' корен за слободата на прсти движење за практично користење. [Лесни Топли Ракавици] Секој пар на ракавици тегови само 35 грама.Одговараат за активности како што се трчање, возење, и др.во есен, во почетокот на зимата и пролетта, а исто така добро како ладното време ракавица облоги во екстремно студено време. [Безбедност Против Пролизгување Возење Ракавици] Обложени со висок квалитет со силиконска на дланки и прсти за зголемено триење и сила и издржливост, како и подобрување на вашиот управувач на воланот или се справи со цврсто кога ќе се вози или да прави вежби. [Екран осетлив на допир Компатибилен] Избирање на висок чувствителност проводници и издржлив материјал како сензор влошки за лесен за користење во зима, можете да работат на вашиот паметни уреди' екран слободно со оваа тенка зимски ракавици за.

Главните својства