.

Southwire 9703SW8808 16/3 3-Нога Напојување Замена Мозок, Тешки SJTW Времето Отпорни Јакна, УЛ Наведени, Црна

Southwire 9703SW8808 16/3 3-Нога Напојување Замена Мозок, Тешки SJTW Времето Отпорни Јакна, УЛ Наведени, Црна

DEN 246.72

Износ
Во форма достапна за нарачката

3' ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ замена кабелот идеален за вашиот работилница и гаража power tools.ТЕШКИ вирус помош приклучете го штити електрични врски за подолго кабелот живот.ИЗДРЖЛИВИ ЗАСИЛЕН НОЖЕВИ помогне да се спречи случајно свиткување или кршење.ВРЕМЕТО ОТПОРНИ SJTW јакна оценет за внатрешна и надворешна употреба.УЛ НАВЕДЕНИ : Исполнува OSHA спецификации за општа употреба.ОЦЕНИ : 13 засилувачи, 1625 w, 125 volts.Колман Кабел 09703 16/3 SJTW Моќ Алатка за Замена на Мозок, 3-Нога.Индустрија одобрување : UL Наведени.Замена употреба на алат.SJTW изградба оценет до 60°ц.Вода и масло отпорни, супериорен отпорност на триење.Засилен ножеви помогне да се спречи случајно свиткување или кршење.Тешки-должност вирус олеснување штити електрични врски, што резултира со подолго кабелот живот.На Колман Кабел (R) марката е регистрирана трговска марка на Колман Кабел Inc.

Главните својства