.

Titleist Про V1x Голф Топки

Titleist Про V1x Голф Топки

DEN 2236.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Повеќе од Далечина во согласност со Летот.Низок Долг Игра Спин и Висок Траекторија.Зголемен Пад-и-Стоп Краток Игра Контрола.Помек Се Чувствуваат.Новиот Titleist Про V1x нуди вкупните перформанси и карактеристики повеќе од далечина, висока траекторија, низок долг игра спин, зголемен Пад-и-Стоп greenside контрола, и помек се чувствуваат.Играчот Benefits Longer Растојание во согласност со Flight Low Долго Игра Спин и Висок Trajectory Increased Капка-и-Стоп Краток Игра Control Softer Feel Technology Softer Фрлија Уретан Еластомер Покрие System Faster Ниска Спин Обвивка Layer Reformulated 2.0 ZG Процес Core New Spherically-Tiled 388 Tetrahedral Dimple Дизајн.

Главните својства