.

GLKHM Биста Скулптури рачно изработени Ракотворби Љубов Срце Облик Фигурини Уметност Керамички Скулптури Уметнички Занает Дома Декорација

GLKHM Биста Скулптури рачно изработени Ракотворби Љубов Срце Облик Фигурини Уметност Керамички Скулптури Уметнички

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Смола.Големина : 26 X 19.5 CM.Прекрасен подарок за семејства или пријатели.совршен за декорација дома или канцеларија.Изборот на оркестарот е од суштинско значење за создавање на атмосфера.Ништо не може да донесе повеќе внатрешната топлина отколку што тој го прави.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши за вас колку што е можно побрзо додека не се задоволни.Ова е еден вид на уметничко дело што се користи за домашна декорација, која може да биде ставен во кафулиња, канцеларии, библиотеки или други места каде што тоа е потребно.Тоа може да ги красат вашата соба специјално.Голем занает накит за семејни и стилски подарок за пријатели.

Главните својства