.

Хил Кожа Компанија 4 pc Сет на Сребро 3/4 Предизвика Прилепува

Хил Кожа Компанија 4 pc Сет на Сребро 3/4 Предизвика Прилепува

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

3/4" режа snap.Вртливата Nickle позлатен. 3/4" плоштад крајот, 2-13/32" целокупната должина. 4 пакување од 3/4" предизвика прилепува.Одличен кадар за уздите, leashes, капи.и многу други апликации.Сосема нов сет на 4pcs од 3/4" Предизвика Режа Прилепува.Тие се 3/4" НП-Вртливата никел плоча режа прилепува.Тие имаат 3/4" плоштад крајот, 2-13/32" вкупна должина w/ зглобот.Совршен кадар за уздите, leashes, капи.и многу други applications.By Хил Кожа.

Главните својства