.

Kyodoled Предлог Кутија со Заклучување на Ѕид Монтирани,Пошта Кутија, Внесете Капка Кутија Картички, Безбедно Заклучување Кутија,Гласачка Кутија,Донација Кутија,3W x 10H

Kyodoled Предлог Кутија со Заклучување на Ѕид Монтирани,Пошта Кутија, Внесете Капка Кутија Картички, Безбедно

DEN 432.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

УДОБЕН ПРЕДЛОГ КУТИЈА со СЛОТ : На врвот на полето карактеристики широк слот за да се приспособат на гласачки ливчиња, e-mail, пари или проверки со леснотија.SECURITYt изгубите вашиот копчињата, инаку може да имаат проблеми со преземање од e-mail пораки.Ако вашиот клуч е изгубена, можете да го допрете нас без двоумење да се ре-цел еден, или оди на локални хардвер продавница да се направи уште еден.KYODOLED Метал Предлог Кутија е направен од високо-квалитетен материјал, кој е цврсти и трајни доволно за вас во секојдневна употреба за долго време.Тоа е е опремен со пред-drilled дупки и завртки за брзо и лесно монтирање на било кој ѕид.Кутијата е опремена со безбедна заклучување и две копчиња, која може да се задржи предлози, гласачките ливчиња или пари заштитени.За да се избегне заклучување на клучот во поштенско сандаче, ве молиме чувајте го клучот правилно ако поштенско сандаче не се користи.Не го изгубите вашиот копчињата, инаку може да имаат проблеми со преземање од e-mail пораки.Ако вашиот клуч е изгубена, можете да го допрете нас без двоумење да се ре-цел еден, или оди на локални хардвер продавница да се направи уште еден.

Главните својства