.

Комерцијални Oneida Лесно Чудак Може Да Настроената Тешки - Ергономски Дизајн

Комерцијални Oneida Лесно Чудак Може Да Настроената Тешки - Ергономски Дизајн

DEN 359.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.На мека гумена облога на рачки и чудак се направи може да настроената удобно да се одржи.Oneida / Замав-a-начин производи се нудат квалитет, сигурност и вредност за потрошувачите од 1938 замав-a-начин лесно чудак може да настроената доаѓа со пет години.Издржливи челичната конструкција го - одлично за комерцијална употреба Донесе комерцијален квалитет во вашиот дом Веќе се справува со & Големи Вртење Чудак елиминира стресот на рака дали отворањето 1 може или 100 Ергономски дизајн - одлична за постарите Димензии 9" L x 2" W Мека гума костец за удобност и безбедност Шише настроената на страна Опрема-управувано сечење тркала обезбедува непречено моќна работа Појачани-челик машина не прескокнете дури и со dented лименки Работи за секоја големина може да.

Главните својства