.

adidas Перформанси на Жените Тројно Навиваат за Чевли

adidas Перформанси на Жените Тројно Навиваат за Чевли

DEN 1559.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 6-12 инчи од лак.Платформа мерки околу 0-3 инчи.Подигнете отворање мерки околу 0-3 инчи наоколу.Сендвич мрежа горниот дел за максимална breathability.Синтетички облоги за поддршка и стабилност.ADIPRENE+ во forefoot одржува погон и ефикасност.Mesh поставата за дише удобност.Овие жени е обука чевли се дизајнирани да flex со вашата природна движење.Изграден со ADIPRENE+ во forefoot да ги апсорбира влијание, тие имаат дише мрежа горниот дел со кожа облоги за стабилност.

Главните својства