.

Зимски Кадифен Маскирани Шамија Симпатична Животно Шепа Ракавици Џеб Мека Earflap Шапка 3 во 1

Зимски Кадифен Маскирани Шамија Симпатична Животно Шепа Ракавици Џеб Мека Earflap Шапка 3 во 1

DEN 475.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Тренди Прекрасни Крзнено Животно Худ во прилог Шамија и Mitts/Џебови 3 во 1 за Унисекс Дами Девојки Мажите.Карактеристики исклучително мека материјал и е целосно се наредени во внатрешноста, како и за вашата удобност.Ова животно шапка е поврзан со долга рака клапи на двете страни кои што се носи како белезници; Капа, шамија и ракавици со еден,така што ќе може целосно да се прикријат целиот главата,вратот,ушите и рацете во пријатна топлина во исто време.Карневалот капа - идеален за на улица карневал!Една големина одговара на повеќето луѓе.Оваа капа шамија и ракавици сите во еден е од суштинско значење на оваа зима,мода,сите натпревар и да ви се загрее.Тие, исто така, направи идеален Роденден/Божиќ/Празник присутни.Ова животно шапка карактеристики исклучително мека материјал и е целосно се наредени во внатрешноста, како и за вашата удобност.Ова животно шапка е поврзан со долга рака клапи на двете страни кои што се носи како белезници, така што ќе може целосно да ги покрие до вашиот целата глава и раце во пријатна топлина, како и.Оваа неверојатна животни капа од дебел, топол и мек материјал е исто така одлична за зимски активности на отворено како сноубординг и да играат во снегот.Дебели, топли и меки материјали.Рака мие.Увезени.Достапни во различни животни.Материјал : Faux крзно : 100% акрил, Поставата : 100% сатен полиестер Долго Размавта / Белезници / Животинско Шапка Објект.Големина : Една големина одговара на повеќето.Објектот Должина : 39 инчи.

Главните својства