.

SouthDakota, Ретро Стил Патување Постер, Гроздобер Селски Постер Печатење, Home Office ѕид Декорација, Јужна Дакота Државата Мапата Постер - 12*18 инчи

SouthDakota, Ретро Стил Патување Постер, Гроздобер Селски Постер Печатење, Home Office ѕид Декорација, Јужна

DEN 406.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

235 гр/м Дебел Високо-квалитетни фотографски премиум фото хартија, сатен, сјај површина.Про-Лабораторија за Квалитет на Печатење, енергична и живописни бои, Остри детали. - 100% Задоволство Да Се Гарантира.Рамката не е вклучена, Тој е подготвен да се монтира и лесно да се монтира тоа.Сите постери печатени во САД.Совршен за вашиот дом, канцеларија, или како подарок.Пребарувате низ илјадници слики се достапни со кликнување Pera Печати погоре. 12*18 инчи.Боја : Јужна Дакота | Големина : 12*18 инчи.

Главните својства