.

Rubbermaid Комерцијални Производи-1883629 Тенок Џим Пред Чекор-На Ѓубре Двојна Цврсти Лагер Сет, Пластика, 24 Литри, Црно/Сино

Rubbermaid Комерцијални Производи-1883629 Тенок Џим Пред Чекор-На Ѓубре Двојна Цврсти Лагер Сет, Пластика, 24

DEN 1944.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Dual цврсти лагер сет за Двојна цврсти лагер во собата за Rubbermaid Комерцијални 24 галон пред чекор-на корпата за ѓубре (се продава одделно).Прави собирање на ѓубре и рециклирање во еден може лесно.Лагер го прави полесно да се празни и да ја задржите wastebasket чисти.Retainer бенд сигурно има кеси за отпадоци.Лесни, издржлива пластика изградба.Големина : 24-галон Издржливост.Доверба.Иновација.Докажано перформанси.Овие зборови, не само да ги опишеме нашите производи..тие се опише нашиот бренд.Овие зборови имаат докажано точно низ историјата на нашата компанија.Тие ги дефинираат кои сме ние денес и кој ќе продолжи да биде утре.Производи специјално креирани и дизајнирани да одговорат на различни потреби на многу различни средини може да биде забележан од тркалање низ ходниците на болници, хотели, спортски стадиони, канцелариски згради, ресторани и аеродроми ширум светот.Сите наши производи, од трајни БРУТАЛНА на просторот-ефикасна Тенок Нив, функција дизајни изградени со највисок квалитет материјал за да се осигурате долг живот во повеќето екстремни комерцијални средини.Издржливи, квалитет на производи за да ви помогне да ги исполни стандардите за индустријата за складирање, подготвува, служи и транспорт на храна безбедно.Дали нејзината кожа, воздух, или површината грижа, секој производ е специјално дизајнирана да се промовира здравје и благосостојба, намалување на трошоците, како и подобрување на вашиот facilitys слика.Направен да трае во било која состојба и се наменети за комерцијални средини со стилови кои се движат од современите практични.

Главните својства