.

iayokocc 50PCS Винил Евиденција Ракави Албум Опфаќа ЛП Staticproof Складирање Плочата Заштита Торба за Винил Складирање(Големина:12 Инчен)

iayokocc 50PCS Винил Евиденција Ракави Албум Опфаќа ЛП Staticproof Складирање Плочата Заштита Торба за Винил

DEN 383.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Соодветна Големина : Постојат три големини за вас да се избере : 7 Инчен/10 Инчен/12 Инчен,кои постои вишок на труд на врвот од ракав по внесување на податоци, безбедно чување твоите најдобри албум опфаќа и албум на уметнички дела.Staticproof : Осигурајте се дека вашиот евиденција одбивање статички електрицитет што може да го оштети винил преку привлекување штетни ду ва и нечистотија.Супериорен Евиденција Заштита:Тоа чувари евиденција збирки, заштита на вашата бесценета гроздобер евиденција од гребнатини, scuff знаци, и солзи, додека го држите надвор нечистотија, ду ва и течни,обезбедување години на заштита за вашите ценети евиденција колекција.Голема Јасност : Тоа обезбедува ЛП ракав бистрина и транспарентност, обезбедување на лесен евиденција јакна гледање, и оптимално олеснува уживањето, споделување и складирање на управување на твоите најдобри гроздобер албуми и да го покрие уметност.Квалитет Гарантиран : Ние се стремиме да се гарантира нашите клиенти се среќни и задоволни со нашите производи!Ве молиме поврзани со нас откако ќе се најде производ примени не успеа вашите очекувања, ние ќе направиме се најдобро да одговорат на вашето задоволство.Три-ply,staticproof, евиденција на ракавите.Лично и се користи од страна на повеќе музички рецензенти и евиденција етикети од било кој друг.Најдобрите заштита за сите на вашите вредни евиденција.Чувајте ги вашите колекција чисти и ду ва-слободни.Карактеристики : Материјал : LLDPEColor : Како Shown Size : (Приближно) 7 Инчен(18.2*18cm), 10 Инчен(25.3*беа 25,5 см) 12 Инчен(30.6*30.5 cm)Пакет се Вклучени : 50 Компјутери x Винил Евиденција Заштита Bag Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Главните својства