.

МЕД РАДОСТ Возење На Багер, 6V Електрични Булдожер Играчка Камион со Работа Кофа, Рог, Батерија Напојува Пред Loader Копач за Деца, Возење На Конструкцијата на Возилото

МЕД РАДОСТ Возење На Багер, 6V Електрични Булдожер Играчка Камион со Работа Кофа, Рог, Батерија Напојува Пред

DEN 1896.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Она што е поинтересно е дека дете лесно може да се реализира напред, назад и да се престане со себе преку електрични подножјето на возилото и управувачот.Децата може обилно да уживате во него.На воланот, а подножјето на возилото контрола лесно може да се реализира напред и назад на багер.Опис : Нашите деца играчка автомобил симулира возрасен изградба булдожер, опремени со прилагодливи здрав грб и голем пред loader, така што децата може да се лопата песок и снег флексибилно.????【Возбудлива Багер Возење】 : возење на багер е опремен со прилагодливи здрав канџи и големи пред loader, дозволувајќи им на децата да рачно контрола и лопата песок или снег флексибилно. ????【Совршен Подарок за Деца] : Ова детска играчка камион симулира реалниот и lifelike форма на возрасен зграда булдожер, која има силна привлечност кон децата.Назад оградата спречува автомобил од одеднаш почнуваат и детето превртува наназад. ????【Атмосфера Седиштето & Трајни Тркала】 : Четири големи анти-вибрации гуми донесе мирно и удобно возење искуство и обезбедува голема влечна за секој пат површината. ????♀️【Моќен Мотор & Батеријата】 : моќен мотор гарантира дека багер се движи глатко и лесно преминува мали падини.5-3 km/h Suitable Возраст : 3-8 години old Package Вклучува : 1x возење на excavator1x прирачник за корисникот .Ергономски седишта овозможува удобно седење дури и на трнлив патишта.5 инчи (L x W x H) Нето Тежина : 20 кг Максимална Тежина : 66 LBSSpeed : 2.Тоа е надворешен порт за полнење и големи батерија за да се осигура дека вашето дете може да игра континуирано за долго време за возење по 8-10 часа за целосно полнење.Ова е совршена и изненадувачки подарок за вашето момче или девојка да започнете со прекрасен ден, како малку инженер. ????♀️【Безбедно и Издржлив Материјал】 : Направен од високо-квалитет и здрава PP и железо материјали, ова деца копач е водоотпорен и издржливи.Одличен подарок за роденден и празници за момчиња и девојчиња.

Главните својства