.

CYXChenyu рачно изработени Ретро Железо Автомобил Автобус Модел Антички Железо Автобус Модел Гроздобер Автомобил Модел за Насловна Оркестарот (Црвено)

CYXChenyu рачно изработени Ретро Железо Автомобил Автобус Модел Антички Железо Автобус Модел Гроздобер Автомобил

DEN 717.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

[ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Направен од висок квалитет ладно валани челик, тоа е издржлив и практично, со Користење на процесот на заварување, површината е мазна и антички стил. [РЕТРО ДИЗАЈН] Секој модел има особено човек-направени стариот процес, потенцираат ретро стил.Ретро метал автомобил модел занаети, Совршен за биро за декорација и домашна декорација.Големина на : 10.24 * 4.73 * 6.30 инч. [АПЛИКАЦИЈА СЦЕНАРИЈА] Тоа може да биде ставен во дневната соба, бар, компанија, Кафе сала, ретро и елегантен, благородна мода. [СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА] Рака обоен, стар занает, edge полиран, мазна, не боли раката.Овој метал автобус модел е одлична декорација за Фото Реквизити,Божиќ декорација, Дома Декор,Украс, Покажат/Hotel & Клуб, Соба површина декорација, исто така, може да биде деца играчки. [КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС] Ако имате било какви прашања со вашиот автомобил, автобус модел, ве молиме контактирајте со нас за да се добие задоволително решение.Рачно изработени Ретро Железо Автомобил Автобус Модел на Идеален за декорација, минималистички стил, топли пастирски, Америка земја, тоа може да биде ставен во дневната соба, бар, компанија, Кафе сала, ретро и елегантен, благородна мода.Материјал : Ладно Валани Челични Големина : за 10.24 * 4.73 * 6.30 инч(26*12*16cm) Боја : Црвен Пакет Тежина : околу 800g(1.3 lb) СОВЕТИ : Секој модел е страна-изградена, така што секој ќе има мала разлика.Поради светлината и аголот на причината, производот слика и производот ќе имаат мала разлика.

Главните својства