.

Алфа Алатки NT30230 1/4-20 Хсс Орев Допрете,

Алфа Алатки NT30230 1/4-20 Хсс Орев Допрете,

DEN 490.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нут чешми - high-speed челик, земјата тема. 1/4-инчен допрете големина, 20 конци по инч.H3 мелење граници, 4 флејта. 1-5/8-инчен thread length, 5-Инчен целокупната должина.Количина : 1 по пакет.Алфа Алатки орев чешми.High-speed челик, земјата тема.Нут чешми имаат долга тема должина, долго chamfers и подолго shanks.Долго chamfers помогне во центрирање дупка.Исто така, може да се користи за да се стигне до дупки кои ќе им бидат достапни со редовни должина чешми.

Главните својства