.

22 Tabletop Елка Prelit со 50 Топло Бела String Светла,Вештачки Мини Божиќ (Складирање Торба Вклучени) Дрво со Бесење Украси за DIY Божиќ Затворен Празник Декорација

22 Tabletop Елка Prelit со 50 Топло Бела String Светла,Вештачки Мини Божиќ (Складирање Торба Вклучени) Дрво

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

СУПЕР ВРЕДНОСТ.Нашите Декоративни Празник Дрво вклучува 20 инчи Батеријата Напојува Tabletop Мини Елка со 50 LED топло бела String Светла.Ова доаѓа со Еден Treetop Ѕвезда,12 црвени топки украси,4 мал подарок кутии,8 гроздови на црвени бобинки,6 beaytiful лакови,1 здрав црвено flowerpot.Изгради свој Божиќ дрво и донесе себе празнична забава меморија!.БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА : Оваа мини Божиќ Дрво се напојува од батерија кутија(3 AA Батерии се Потребни, но Не се Вклучени).Само стави го тоа секаде каде што ви се допаѓа.ЛЕСНО SWT ДО : Стави add-ons на Мини Елка во неколку минути, а потоа уживајте во тоа иако сезоната за вашиот дом, работно место, tabletop.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Со убава LED светла и шарени украси, тоа не само што ќе биде совршен Божиќ декорација избор, но исто така одличен подарок за вашите пријатели, семејство и деца.ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Главните својства