.

Телото Уметност Тетоважи - Сјај

Телото Уметност Тетоважи - Сјај

DEN 432.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

6 Различни Сјајот Бои. 50 Дизајни.Трае и до една недела.Чисти и Лесно.Се создаде блескавата тетоважи кои траат до недела на вашата кожа, но лесно може да се отстранат со вода.Тоа е најлесно и најбезбедно начин да декорирате вашиот тело со око-фаќање на дизајни и пенливи сјајот бои.Секој сет се состои од 50 кул дизајни и 6 одличен сјај боја садови, што ќе ви овозможи да се создаде голем број на различни комбинации на бои.Само ставете ја вашата избрана дизајн на чиста сува површина, задржете надолу за 1-2 минути, а потоа нежно се отстрани јасно филм од врвот на налепница.Се применуваат на бојата сјајот комбинација на вашиот избор со мала четка и вашата тетоважа е завршена. ?Со три оригиналниот тетоважа сетови, класичен, акција и блескав, постои еден за сите.

Главните својства