.

Што Навиваат Megaphone Ѓердан - Cheerleading Накит - Се Расположи Подароци - Персоналните Тим Боја & Почетна

Што Навиваат Megaphone Ѓердан - Cheerleading Накит - Се Расположи Подароци - Персоналните Тим Боја & Почетна

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кориснички навиваат ѓердан подарок со персоналните 3/8" почетна диск и обичај Сваровски birthstone кристал.Совршен подарок за било што навиваат ентузијаст или тим.Одличен подарок за што Навиваат Мајки, како и! ____________________________________________________ ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : * Сребро Навиваат Megaphone Шарм * Прилагодено Сваровски Тим Боја Кристал / Birthstone * Персоналните 3/8" Рака Печат Почетна Диск ____________________________________________________ ПРОИЗВОДСТВО на ВРЕМЕ : СИТЕ налози брод во 1 работен ден!.

Главните својства