.

Јенки Свеќа Компанија Мириси Алки | Сидро Шарм

Јенки Свеќа Компанија Мириси Алки | Сидро Шарм

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додади ја оваа шарм на вашиот Шармантен Мириси закачам и да ги изразат вашиот личен стил.Четка заврши.Достапни во различни стилови.Мирис и закачам се продаваат одделно. 100% рециклираат во партнерство со Terra Cycle.Додади ја оваа on-тренд симбол на море стил за вашето следно патување.Направени за Јенки Свеќи Поставен Мириси алки, овие убаво детални шарм со четка заврши нека ви се изразат на уникатен начин : од сезонски и забава, да слатко и посебни.

Главните својства