.

MIZHSE Основата и Врвот Грб Гел лак,2x18ML Голем Капацитет Врвот и на База на Грб Гел лак, Долго-Траен Сјајна Не Ги Гел Горниот Слој и База Слој лак, се Впие Исклучување УВ LE

MIZHSE Основата и Врвот Грб Гел лак,2x18ML Голем Капацитет Врвот и на База на Грб Гел лак, Долго-Траен Сјајна

DEN 767.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

❤Висок Капацитет : 1 X 18ml(0.61 мл) MIZHSE Врвот Грб, и 1 X 18ml(0.61 мл) MIZHSE База на Грб, Голем капацитет за DIY Дома. ❤Долготрајни : Трајни за 21+ дена со совршен сјај,брилијантен сјај и трајни. ❤Функција : ја Зголемува сраснување на ноктите и бојата гел лак и го прави помине посилни. ❤Состојка : Изработени од природни смоли, здрави состојки, ниска мирис, нетоксичен. ❤Информации : Кожата Тестирање пред да го користите.Бараат УВ/LED помине фен светилка и база на врвот грб.Било каков проблем, Контактирајте со нас, Ние нудиме 60 дена замена или рефундирање на услугата.Ако има било каков проблем,само се чувствуваат слободни да контакт.

Главните својства