.

BAXINIER Младите Девојки Бела Cheerleading Танцување Чевли Спортски Тренинг во Тенис Одење Дише Конкуренција Навиваат Патики

BAXINIER Младите Девојки Бела Cheerleading Танцување Чевли Спортски Тренинг во Тенис Одење Дише Конкуренција

DEN 863.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еластичност и Флексибилни : Ткаенина на чевли прсти, флексибилни гума bottoms, и двете се осигура дека овие чевли може да биде силна свиткување без да се деформира.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Whorl структура зголемува триењето помеѓу единствена и земјата, да се спречи вашата девојка од испаѓање.Лесна : Featherweight гумени outsole подобрување на издржливост преку сложена whorl шема дизајн, дозволете му на вашиот спортски без ограничување.Овие навиваат патики функција мека тери обвивка која ја апсорбира влагата чување на вашите нозе кул.Точниот износ на вентилација дупка, па оттука чевли може да биде силна свиткување без да се деформира.Еднакви на тежина на повеќето модерен мобилен телефон, обезбеди безбедност и се лизга-отпорни.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.ткаенина единствена.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Јазикот нежно обвива на instep да ви даде дом-како се грижат.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Тоа е задебелена insole и нога-feeting врвот линија обезбеди удобен за спортисти, без да го додадете дополнителна тежина.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Напомена : .Покрај чевлите може да биде силна свиткување без да се деформира.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Напомена : .Овие навиваат патики функција мека тери обвивка која ја апсорбира влагата чување на вашите нозе кул.Овие лесни навиваат-водечки чевли погодни за што навиваат-води, танцување, џогирање,трчање, пешачење, тенис, одбојка, акробации, гимнастика, фитнес, аеробик, одмор,итн.Чевли лента : Танцување и спортски чевли,тенис чевли,одете на гимназијата, итн.Напомена : .Нејзините задебелена insole обезбеди удобен за спортисти.Whorl структура зголемува триењето помеѓу единствена и земјата, да се спречи вашата девојка од испаѓање.Јазикот нежно обвива на instep да ви даде дом-како се грижат.Бидете сигурни дека купени е врз основа на нашата "Опис на Производот" големина на табелата.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Јазикот нежно обвива на instep да ви даде дом-како се грижат.Покрај чевлите може да биде силна свиткување без да се деформира.Напомена : .Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.Тие треба надворешноста перење околу секои три до четири недели.Ергономски дизајниран insole да одговара на контури под нога за супериорна удобност.

Главните својства